Blog Yaz Para Kazan

Genel Bakış Google hesabı (ugurak311@gmail.com) Gizlilik Şartlar Kazançlarınız risk altında: Gelirinizin ciddi oranda olumsuz etkilenmesini önlemek için bazı ads.txt dosyası sorunlarını düzeltmeniz gerekir. Kod oluşturma aracı Reklam oluşturuldu, şimdi kodu yerleştirin Reklam birimi kodunu kopyalayıp sayfalarınızın etiketleri arasına yapıştırın Bu kodu reklamın görüntülenmesini istediğiniz yere yerleştirin. Bu işlemi her sayfada, bağımsız reklam birimlerinin her birinde uygulayın. Reklamların sayfada görünmesi genellikle birkaç dakika sürse de zaman zaman bir saati bulabilir. Daha fazla bilgi için kod uygulama rehberini inceleyin.

Türkçeye yeterince hakim olduğunuzu; noktalama işaretleri, imla ve yazım kuralları konusunda bilginiz varsa ve kendinizi yazı yazma, kendini ifade etme konusunda yetenekli görüyorsanız blog yaz para kazan tekniği için doğru kişi olabilirsiniz.Bunun için ilk olarak birkaç deneme yapmalı ve gerçekten de istenilen konu hakkında ürettiğiniz cümlelerin anlam bütünlüğünün olup olmadığına, semantik bir yapı kazanıp kazanmadığına bakmalısınız.

Geleneksel anlamda yazarlık için aranan bu özellikler blog yazarları için de geçerli olan özellikler arasında yer alsa da blog yazarlığı tüm bunlardan biraz daha fazlasıdır.

Blog yaz para kazan tekniğinde işin içerisine SEO kuralları ve anahtar kelimeler girer. Bu anahtar kelimeleri cümleler içerisinde doğal bir şekilde kullanmalı ve akışın içerisinde okuyucunun gözüne batmadan bunları birkaç defa geçirmelisiniz.

Bunun dışında bir de SEO kuralları için önemli olan durumları bilmeli ve tekrara düşmeden, anlam bütünlüğü olan içerikler üretmelisiniz.

Hazır Makale Sat Para Kazan

Blog yaz para kazan işine girmek niyetinde iseniz ilk olarak sipariş almak yerine hazır makale sat para kazan tekniğini deneyebilirsiniz.

Bunun için kendiniz araştırma yaparak iyi olduğunuz ve sevdiğiniz herhangi bir konuda içerikler üretebilirsiniz.
Kelime sayısı, makalenizde kullanacağınız anahtar kelimeler, anahtar kelimelerin yoğunluk ve çeşit miktarı ve daha da önemlisi yazılış zamanı tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Bu kadar çok özgürlük vaat ediyor olması pek çok kişiyi hazır makale sat para kazan işine yöneltmiştir. Ancak bu teknik sipariş üzerine blog yaz para kazan tekniğine göre daha az para kazandırmaktadır.

Çünkü sipariş sırasında size tanınan sürede ve alıcının belirttiği sınırlarda bir içerik hazırlamanız lazımdır. Bu biraz daha hazır makaleye göre zor bir işlemdir.

Makale Yazma Siteleri

Blog yaz para kazan tekniğini uygulayabileceğiniz makale yazma siteleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Buradan hazır makale ya da sipariş ile makaleler hazırlayabilirsiniz.

İyi makale

Hem hazır makalelerin farklı kategorilerde bulunduğu hem de kişilerin anlık ilanları takip ederek açık arttırma sistemine katılıp içerik hazırladıkları bir sitedir.

Burada üye olduğunuzda ilk olarak sizden örnek içerik beklerler ve buna göre yazarlık onayı alırsınız. Ayrıca ödemenizi alabilmeniz için belli bir miktar sınırı doldurmanız gerekmektedir.

Bu sınıra kadar olan para miktarlarınız sitenin veri tabanında tutulur.

Bu sitede yer alan alıcı ve yazarlar işlemlerini site içerisinde tutmak zorundadır. Sitenin dışına çıkılıp iletişim kurulması doğru bulunmamıştır.

Bunun sebepleri hem tarafları güven altına almak hem de sitenin işlemler üzerinden belli bir miktar komisyon kesiyor olmasıdır.

Bionluk

Blog yaz para kazan işlemleri için en sık kullanılan ve kolay bir tasarıma sahip olan sitelerden biri de Bionluk’tur.
Burada bir profil oluşturmak ve giriş için sitenin belirlediği ücreti ödemeniz gerekmektedir. Sonrasında profilinizi oluşturarak ilanlar verebilir ve hangi alanlarda çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Gün içerisinde sizin ilanlarınız ile bağlantılı olan ilanları görüntüleyerek alıcılar ile iletişim kurabilirsiniz. Bunun dışında alıcılar sizin verdiğiniz ilan üzerinden de satın alım yapabilmektedir.

R10 – Wmaracı

Webmaster platformları olan R10 ve Wmaracı üzerinden hazır makale satışı, blog yaz para kazan tekniği üzerine siparişler alabilirsiniz.Hemen hemen tüm özellikleri benzer olan bu iki platform üzerinden ilan oluşturmalı ve blog yazarlığı konusunda alıcılara nasıl bir hizmet sunacağınızı açıklamanız gerekmektedir.Forum dışına çıkarak daha rahat iletişim kurmak mümkündür.

Sadeceon

Blog yaz para kazan işini yapabileceğiniz platformlardan biri de Sadeceon sitesidir. Burada kendi profilinizi oluşturarak satış yapabilir ve alıcıların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Hazır makaleleriniz için daha çok forumları ya da İyi makale gibi hazır makale kategorilerine sahip olan siteleri kullanmalısınız.

Bionluk ve Sadeceon gibi sitelerde ise direkt sipariş sistemi vardır.

Freelancer

Eğer İgnilizce’de iyiyseniz, akademik bilginiz ve yazarlık yapabilecek düzeyde yeteneğiniz varsa Freelancer.com üzerinden blog yaz para kazanmak işine girebilirsiniz.Bu sayede Türkiye içerisinde çalışan blog yazarlarına göre 7-8 kat daha fazla para kazanmanız mümkündür.

Çünkü buradaki işlemler hem daha pahalı miktarlara sahiptir hem de dolar üzerinden işlem yapılmaktadır.Siteye satışlarınız için uluslararası para değişimi yapabileceğiniz bir ödeme alma yöntemi eklemeniz gerekmektedir.

Fiver

İngilizce konusunda ciddi anlamda yetenekli olan kişilerin blog yaz para kazan işine girebileceği kolay web site tasarımı ile kullanımı yorucu olmayan bir başka Freelancer platformu da Fiver.com’dur.Burada kendinize ait bir profil oluşturabilir ve ilanlarınız ile bağlantılı olan ilanları görüntüleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Yine dolar hesabı üzerinden işlemleriniz yapılacağı için uluslararası bir ödeme alma yöntemi eklemeniz gerekmektedir.Makale yazarlığı konusunda daha detaylı bilgi almak için makale yazara para kazan adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Genel Bakış Google hesabı (ugurak311@gmail.com) Gizlilik Şartlar Kazançlarınız risk altında: Gelirinizin ciddi oranda olumsuz etkilenmesini önlemek için bazı ads.txt dosyası sorunlarını düzeltmeniz gerekir. Kod oluşturma aracı Reklam oluşturuldu, şimdi kodu yerleştirin Reklam birimi kodunu kopyalayıp sayfalarınızın etiketleri arasına yapıştırın Bu kodu reklamın görüntülenmesini istediğiniz yere yerleştirin. Bu işlemi her sayfada, bağımsız reklam birimlerinin her birinde uygulayın. Reklamların sayfada görünmesi genellikle birkaç dakika sürse de zaman zaman bir saati bulabilir. Daha fazla bilgi için kod uygulama rehberini inceleyin.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir